שירותי החברה

החברה עוסקת בייעוץ, תכנון, הקמה, הטמעה ושירות לציוד תקשורת אקטיבית של חברת אלקטל לוסנט, למערכות מרכז לקוחות של חברת ג'וסאן, בנוסף מתן ייעוץ לחיסכון בעלויות התקשורת הכוללת ללקוח.

מרכזיות טלפון

מרכזיות טלפון

של חברת אלקטל לוסנט אשר לה בסיס התקנות בין הגדולים בעולם, משרתות חברות בכל סדר גודל, בעלות אמינות גבוהה, אבטחה מקסימלית, מערכת מודולרית היכולה לגדול בהתאם לצרכי הלקוח. מערכות אחודות עם מגוון שירותים רחב.

מתגי תקשורת

מתגי תקשורת

של חברת אלקטל לוסנט נותנים מגוון פתרונות ברמה גבוהה לכל סוגי החברות. פלטפורמה אחידה ואחודה לכלל המתגים על בסיס אותה מערכת הפעלה וכן מערכת שליטה אחידה הכוללת בנוסף את מערכות ה- WIFI מאפשרת את הורדת עלויות תפעול המערכת.

מערכות WIFI

מערכות WIFI

של חברת אלקטל לוסנט, מגוון מערכות בארכיטקטורה חדשנית כולל פתרונות Outdoor  בעלויות נמוכות הנותנות שרידות N+1 ואפשרות שליטה מממשק מרכזי מקומי ובענן.

מוקדי שירות לקוחות

מוקדי שירות לקוחות

של חברת ג'וסאן הפעילה היום בכ-40 מדינות ויודעת להתממשק למגוון מרכזיות באתר הלקוח ובענן. המערכת יודעת להתחבר למגוון מערכות CRM לצורך הקפצת מסך ונותנת פתרונות של חייגנים שונים, שיחה חוזרת, Chat online , קישור לרשתות החברתיות ולדואר האלקטרוני.

מערכת הקלטת שיחות

מערכת הקלטת שיחות

של חברת ג'וסאן מאפשרת הקלטה של ערוצי PRI, ערוצי SIP וכן טלפונים בודדים. מגוון דוחות והתראות המגיעות בצורה אוטומטית למייל.

מערכת רישום שיחות

מערכת רישום שיחות

של חברת ג'וסאן מאפשרת התממשקות למגוון מרכזיות רחב סוגי דוחות רבים והתראות למייל.

ייעוץ לחיסכון בעלויות

ייעוץ לחיסכון בעלויות

מתאפשר ע"י היכרות עם מגוון פתרונות התקשורת הקיימים בשוק ואופטימיזציה של מערכת התקשורת בארגון.

נדבר בקרוב..

השאירו את הפרטים שלכם כאן

08-9477011

Info@talk4less.co.il